У Дніпрі з’явились найбільші в Європі оси

1 3 428

Жителі Дніпра стали свідками незвичайного явища: у зелених зонах міста помітили велетенських ос. Сколія-гігант, або Megascolia maculata – найбільша оса в Європі. Її довжина може сягати 5 сантиметрів, пише SEEDS

Фотографії комахи, що вразила своїми розмірами містян, опублікували у тематичній спільноті «Комахи України»  у Фейсбук.

Попри страшний вигляд, ці комахи абсолютно безпечні для людей. Їхня отрута навіть слабша, ніж у звичайної оси. Проте один з користувачів фейсбук-спільноти поділився історією стосовно першої зустрічі з такою осою. У коментарях до допису пан Олексій написав, що його таки вкусила схожа комаха.

Читайте також: Розорювання схилів України: як запобігти деградації ґрунтів

На жаль, величні сколії зникають з лиця Землі. Їх занесено до Червоної книги України як вид, що зникає. Через страх та необізнаність люди часто вбивають цих унікальних істот, що призводить до стрімкого скорочення їх популяції, пише «Наше Місто».


Сколії – це не шкідники, а цінні частинки нашої екосистеми. Їх раціон складають переважно трава та нектар, тому їх можна назвати справжніми вегетаріанцями. Зустріти цих красунь можна з кінця травня до початку вересня, коли настає тепла, сонячна та безвітряна погода.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Артем пише

    В мене 3 роки жили(Полтава). 2 хлопці і дівчинка(окрас відрізняється). Минулого року дівчинка втопилась у відрі з водою (досі не можу зрозуміти, як, 2 роки норм і тут на тобі). В цьому році наче один знову літати почав.

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!