Укрзалізниця обмежить рух багатьох приміських електричок

0 826

Укрзалізниця заявила про обмеження рейсів приміських електричок. Перегляд маршрутів і графіків руху вже розпочали. Незабаром їх стане менше, пише SEEDS

Головний перевізник країни пояснює своє непопулярне рішення дефіцитом електроенергії, який виник через масштабні атаки агресора на українську енергосистему. Через обстріли і руйнування електростанцій генерація в Україні скоротилася наполовину, повідомили у пресслужбі перевізника.

Читайте також: Розорювання схилів України: як запобігти деградації ґрунтів

Це не дозволяє використовувати електроенергію в тому обсязі, в якому її використовували раніше – її просто немає. Упродовж червня у компанії мають переглянути графіки руху 74-х приміських поїздів та скоригувати їх таким чином, щоб зменшити витрати електроенергії.

“Деякі поїзди тимчасово не будуть курсувати, а деякі змінять періодичність або їм буде обмежено маршрут. При покращенні ситуації рух приміських електропоїздів буде відновлено”, – йдеться у повідомленні.

В компанії розглядають три напрямки оптимізації маршрутів:  

  • скасування деяких маршрутів;
  • скорочення кількості рейсів на маршрутах;
  • обмеження маршрутів руху електричок.

Новий розклад руху електричок можна буде дізнатись у залізничних касах, у довідковій службі, а також на інтернет-платформах – на сайті Укрзалізниці та її регіональних філій. Водночас перевізник зазначає, що таке обмеження руху діятиме лише до тих пір, поки обсяг генерації в енергосистемі не відновлять. Тобто скорочення рейсів буде тимчасовим.


Між тим, саме приміські електрички виконують в Україні роль недорогого соціального транспорту, завдяки якому багато людей можуть дістатися місць роботи або своїх заміських дачних ділянок за прийнятну ціну.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!