У Канівське водосховище вперше випущено мальків червонокнижної стерляді

0 333

26 квітня відбулось вселення водних біоресурсів у Канівське водосховище. У затоку «Верблюд», що в Оболонському районі м. Києва було випущено 10 тис. екз. червонокнижної стерляді, загальною вагою близько 650 кг. Середня вага одного екз. становила від 30 до 60 грамів.

Про це повідомляє прес-служба Держрибагентства.

Зарибок було вирощено у ДУ “Виробничо-експериментальний Дніпровський осетровий рибовідтворювальний завод ім. академіка С.Т. Артющика”.

Крім того, поблизу с. Проців Бориспільського району Київської області вселено 250 тис. екз. мальків щуки, середнього вагою 150 мг. Вирощування рибопосадкового матеріалу було здійснено ДУ «Херсонський виробничо-експериментальний завод по розведенню молоді частикових риб» за рахунок державного бюджету.

На заході були присутні Голова Держрибагентства Ярослав Бєлов, заступник голови Київської облдержадміністрації В’ячеслав Кучер та начальник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін. Також процес зариблення контролювали головні державні інспектори Управління Держрибагентства у м. Києві та Київській області, представники громадських організацій та небайдужі громадяни.

«Вперше в історії України відбулось державне зариблення Канівського водосховища червонокнижною стерляддю. Було вселено понад 10 тис. шт однорічки стерляді, яка 100% приживеться у водоймі. Минулоріч ми розпочали чудову ініціативу – розширили географію вселення водних біоресурсів і випустили понад 14 млн екз. молоді риб, вирощеними державними заводами. У 2019 році ця добра традиція продовжується», – зазначив Голова Держрибагентства Ярослав Бєлов.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!