У Китаї відкрили найбільшу в світі сонячну ферму

0 397

У Китаї підключили до електромережі найбільшу у світі сонячну ферму. Вона займає площу понад 80 тисяч гектарів, має потужність 5 гігаватів і вироблятиме близько 6,09 мільярда кіловат-годин електроенергії щорічно, пише SEEDS

Цієї кількості енергії вистачило б, щоб забезпечити нею невелику державу, наприклад, Папуа-Нова Гвінея, або Люксембург або 2,44 мільйона домогосподарств протягом року.

Читайте також: Розорювання схилів України: як запобігти деградації ґрунтів

Електростанція розташована в пустелі недалеко від столиці регіону Сіньцзян, міста Урумчі. Електроенергії, що виробляється тут вистачить для зарядки близько 2,03 мільйона електромобілів на рік, за умови, що кожен електромобіль споживає 3000 кВт.год щорічно, пише Reuters.


Реалізація цього проєкту є частиною масштабного плану Китаю зі створення генерувальних потужностей для виробництва відновлюваної енергії. Цей план передбачає встановлення 455 гігаватів потужностей сонячних і вітрових електростанцій.


Основна увага приділяється розміщенню нових станцій генерації в малонаселених, але багатих на ресурси регіонах, з передачею надлишків енергії у великі міські центри на східному узбережжі країни.

Сіньцзян є значущим регіоном у світовій сонячній індустрії не тільки завдяки великим сонячним і вітровим фермам, а й завдяки виробництву полісилікону, важливої сировини для випуску сонячних панелей.


Згідно з даними Національної енергетичної адміністрації Китаю, торік потужність сонячних електростанцій у країні збільшилася на 55,2%, сягнувши 216 гігаватів. Усе це частина амбітної програми Китаю, спрямованої на досягнення повної вуглецевої нейтральності до 2060 року.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!