У Києві “виросла” солодка ялинка-рекордсменка

0 2 725

Незвичайна новорічна ялинка з еклерів з’явилася в столичному парку імені Тараса Шевченка, і одразу ж потрапила до Національного Реєстру Рекордів України, як “Найбільша інсталяція новорічної ялинки з еклерів”.

Висота солодкої красуні перевершила очікувані, і вельми символічні 2020 см. Представники Реєстру рекордів врахували навіть святкові прикраси еклерної ялинки, тому її висота склала 2 метри 27 сантиметрів. Для виготовлення нової вітчизняної рекордсменки використали 1500 тістечок, розповіла в невеликому інтерв’ю для SEEDS директор з маркетингу компанії “Київський БКК” Тетяна Бегма.

Сьогодні в столиці встановили новий солодкий рекорд України – відкрили найвищу і найбільшу новорічну ялинку з еклерів.? На ялинку ТМ "БКК" витратили 1,5 тисячі еклерів. Як довго вона стоятиме в столичному парку Шевченко знає #seeds Як відбувалось встановлення рекорду – дивілься далі ?Подробиці події шукайте на сторінках Seeds East-Fruit.com Agri-Gator News #ялинказеклерів #бкк #ялинка #рекорд_України

Gepostet von Seeds am Samstag, 21. Dezember 2019

 

– Що надихнуло вашу компанію на створення такого незвичайного новорічного деревця?

– На цей рекорд надихнули нас наші клієнти. Ми вже другий рік отримуємо нагороду “Вибір року” як тістечко №1 в Україні. Це велика номінація, результати якої це: експертна оцінка, опитування споживачів і, власне, журі конкурсу.

Ми не могли оминути таке свято, як Новий рік. Ми подумали, що еклери – просто ідеальний матеріал для того, що б створити ялинку.

Зараз це найбільша ялинка з еклерів. Півтори тисячі еклерів пішло на цю ялинку. Ми додали до відкриття ялинки ще й дегустацію наших еклерів, яких приготували теж 1,5 тисячі.

Ця ялинка стоятиме на ярмарку до Старого Нового року.

– За цей час еклери не зіпсуються?

– Ми зробили форму еклерів, там немає крему всередині, спеціально, щоб вона (ялинка) витримала.

– Яка ж заввишки найбільша ялинка з еклерів в світі?

– Ми дивилися, але взагалі не знайшли такої. Зазвичай (за кордоном) це невеликі профітролі. А в Україні точно немає – це підтвердив реєстр рекордів.

– Це далеко не перший солодкий рекорд вашої компанії?

– В цьому році це вже другий наш рекорд. Першим був торт на День Києва. Він став найбільшим тортом в Україні і складався з 20 смаків тортів, що випускає наша компанія. Його теж зафіксовано Реєстром Рекордів, вага цього торту перевищила півтонни.

 

Людмила КАЛИТА SEEDS.org.ua 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!