У Луцьку з’явився ще один міський город

0 488

На території Луцького молодіжного центру відкрили другий міський город. Господарювати на ділянці зможуть молоді люди та підлітки, а також працівники та відвідувачі центру, пише SEEDS.

Нині на городі є сім грядок, на котрих ростиме зелень і пряні трави, зокрема різні види м’яти, чебрець, полин кока-кола, базилік, томат чері, суниця та інше, розповіла голова громадської організації “Нуль відходів Луцьк” Катерина Демидюк.

“Ми обрали саме пряні трави, тому що в Луцького молодіжного центру був запит, щоби догляд за цим городом був максимально простим, адже не кожного дня там є працівники. Вони хотіли мати врожай для напоїв, чаїв, бо тут часто проходять заходи, й таким чином не доведеться закупляти в одноразових пакетах”, – розповіла лучанка Суспільному.

Як зазначила громадська діячка, діти, працюючи з пряними травами, пізнають такий метод терапії як аромотерапія. “Діткам молоді, мені здається, буде цікаво це досліджувати, зокрема мати гарний врожай для власних чаїв та спецій”, – каже лучанка.Також на міському городі облаштували власний компостер, розповів координатор проєкту Роман Мамосюк. З його слів, це компостер на 1 600 літрів із чотирьох секцій, на якому розмістять інформаційну табличку з правилами поводженнями. У компостер лучани зможуть приносити органічні рештки.

Читайте також: Українці почали вирощувати картоплю на дні обмілілого каховського водосховища

Всі, кому цікава тема міського городу й землеробства, можуть долучатися до Луцького міського молодіжного центру, на базі якого можна буде працювати з цим городом.


Міський город “Молодіжні. Сади зростання” втілений за підтримки проєкту “Сади перемоги”, що фінансується урядом Канади.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!