У Львові роздають компост всім охочим безкоштовно

2 1 087

Комунальники Львова облаштували спеціальний майданчик, на якому знаходиться компост, що утворився із харчових і садових відходів. Тепер всі охочі мають змогу безкоштовно взяти це добриво для потреб свого господарства.

“Так, всі охочі можуть безкоштовно взяти добриво для потреб свого господарства. Це відбувається у рамках пілотного проекту, який реалізовує Львівське комунальне підприємство “Зелене місто“.

Органічні відходи перебувають у спеціальному контейнері впродовж 2 місяців. Таким чином утворюється компост, який із кожним разом стає все кращим. Адже процес перетворення органіки в добриво тривалий, потребує спеціальних умов, і ми поки що вчимося”, – повідомляє пресслужба львівської міськради.

Наразі у контейнери завантажують харчові та садові відходи, які принесли мешканці, привезли з деяких закладів харчування і надали комунальні підприємства міста, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, з січня цього року у Львові почали приймати на компостування садові та харчові відходи. Вони “переробляються” у спеціальних контейнерах в рамках пілотного проекту.

“Невдовзі у місті повноцінно запрацює механізована станція компостування”, — зазначають у ЛКП “Зелене місто”.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
2 Comments
  1. Роман пише

    Дякую, за добру справу. А за якою адресою можна отримати компост?

    1. Seeds пише

      Це комунальний пілотний проект – шукайте деталі на сайті Лвівської міскради

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!