У Полтаві встановили теплицю, де вирощуватимуть овочі та зелень для переселенців

0 384

На території комунального підприємства «Декоративні культури» в Полтаві облаштовують теплицю. Нині вже змонтували каркас та обтягли його плівкою. Встановили твердопаливний котел, а робітники підрядної організації домонтовують систему обігріву, пише SEEDS.

Тут вирощуватимуть овочі та зелень, зокрема, для переселенців. Конструкцію встановили на території комунального підприємства, де минулого року уже займалися вирощуванням рослин для внутрішньо переміщених осіб та закладів освіти.

“Тут раніше були теплиці, де вирощували розсаду квітів. Сьогодні ми на цій території зробили «Сади перемоги», розчистили її. Влітку вирощували розсаду і зелень”, – розповідає перший заступник голови Полтавської громади Валерій Пархоменко.Збудували теплицю в рамках ініціативи «Сади перемоги». Монтаж та облаштування обійшлося у 450 тисяч гривень. Профінансував проєкт канадський уряд. Встановили конструкцію, щоб збільшити обсяги вирощеної продукції, каже Валерій Пархоменко.

 Читайте також: Діти з Рівненщини організували «фабрику» патріотичних солодощів 

“Сама площа – 200 квадратів (квадратних метрів – ред.) – вона дозволяє поділити саму теплицю на три зони, і за рахунок крапельного поливу підтримувати вирощування різних культур. При цьому мінімум коштів витрачати і на водозабезпечення, і на обслуговування.

Будемо вирощувати огірки, помідори. Потім – розсаду капусти, баклажанів, перців і будемо вирощувати зелень”, – розповіла Суспільному директорка комунальної установи «Інститут розвитку міста» Тетяна Татаріна.

За її словами, перше насіння овочів у теплиці посіють у лютому, а врожай передаватимуть переселенцям та закладам освіти. Вирощувати рослини та доглядати за теплицею будуть працівники «Декоративних культур».

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!