У Рівному пройшов фестиваль автентичної кухні «Мацик»   

0 336

У Рівному на майдані Бергшлос біля пивзаводу 15 травня відбувся гастрономічний фестиваль автентичної кухні Мацик. В його рамках пройшли кулінарні майстеркласи, шеф-кухарі з Рівного та Любліна наживо відтворювали рецепти регіональних автентичних страв.

Фестиваль був поділений на дві частини: перша – це конференція, присвячена гастроспадщині, друга – сам фестиваль. Свою продукцію на нього привезли виробники з різних міст.

Тут були і сири, і варення, і сушені трави, і, звісно, сам мацик. Мацик – українська сиров’ялена м’ясна страва, яку готують шляхом тривалого зберігання шлунка свині (кендюха), міцно заповненого м’ясом і приправленого спеціями.Цей проєкт відбувся за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах програми транскордонної співпраці “Польща-Білорусь-Україна 2014-2020”.

“Такі фестивалі вкрай необхідні, бо це підносить емоційний стан людей. В карантинний період люди втомились бути онлайн, їм хочеться бути офлайн. Управління стратегічного розвитку брало в розпрацюванні цієї ідеї, дослідженні нашої етнокухні”, – сказав міський голова Рівного Олександр Третяк.


У анонсі організатори зазначали, що вхід для відвідувачів вільний, однак, попри проходження події на вулиці, закликали дотримуватись карантинних вимог. Щоправда, дистанцію тримали не усі, а чимало людей були без масок. Нагадаємо, Рівне наразі перебуває у “жовтій” зоні карантину.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Суспільного

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!