Українці розробили технологію біогазової установки для виготовлення натуральних добрив  

0 1 497

Українська компанія Integro-SD розробила технологію біогазової установки, завдяки якій майже 10 років поспіль продукує із пташиного посліду натуральні добрива.

Директор компанії Антон Булигін — фаховий юрист, до її заснування не мав досвіду роботи у агросекторі. Але завжди хотів створити бізнес, який би приносив задоволення йому та користь довкіллю.

“В принципі, велосипеду ми не винайшли. Компостування відоме вже тисячі років. Але якщо порівнювати, то велосипед теж існує багато років. І є класична “Україна”, а є велосипеди, які беруть участь у перегонах “Тур де Франс”, – зауважив Булигін.«І те, і те – велосипед. Але один простий, а інший – технологічний. Наше виробництво є технологічним і його основна мета полягає в утилізації відходів птахівництва та виробництві натуральних органічних добрив», – пояснив він.

Нині компанія співпрацює з мережею малих фермерських господарств з різних регіонів України, які вирощують ягідні, овочеві та плодові культури, постачаючи їм натуральне добриво.

Булигін розповів, що за 5 років добрива Integro-SD випробували десь на 30 різних культур – як садових, так і польових. Наразі зупинилися на 3 групах – ягідній, овочевій та садово-кісточковій.

“Найгарніші результати ми показали саме на полуниці, малині, томатах, огірках, капусті, буряку, яблуках, грушах і персику”, – наголосив підприємець.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Ukraїner

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!