Українцям краще смакують імпортні банани, ніж свої яблука, свідчить статистика імпорту

0 165

Україна з початку сезону імпортувала рекордний за останні 5 років обсяг бананів. Відбулося це при наявності величезних обсягів вітчизняних яблук. Прогнози щодо подальшого розвитку подій даються в EastFruit з використанням даних, зібраних Fruit-ukraine.org.

Так, статистика стверджує, що обсяги імпортованих бананів збільшуються протягом останніх чотирьох років. Проте, на думку фахівців з Української плодоовочевої асоціації (УПОА), в поточному сезоні зростання споживання бананів в Україні відбувається швидше за інерцією, адже на ринку досить велика пропозиція місцевого яблука. Причому вітчизняне яблуко значно дешевше імпортованого банана.

Щоправда, темпи зростання імпорту бананів поступово сповільнюються. Зокрема, в листопаді минулого року обсяги поставок цих фруктів на український ринок поступалися показникам попереднього року, але в грудні Україна імпортувала майже стільки ж цієї продукції, як і за останній місяць рік тому.

Загалом з вересня по грудень сезону-2018/19 в Україну було ввезено майже 92 тис тонн бананів. Цей показник на 5% перевищує дані за такий же період попереднього сезону.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!