Український мед неймовірно швидко став візитівкою всієї країни

0 1 563

Україна показує чудовий приклад того, як за дуже короткий час український мед стає візитівкою країни на світовому рівні. Про це розповів президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков під час “Медового марафону 2020”, пише SEEDS.

За його словами, для національної Торгово-промислової палати розвиток медової галузі – один з пріоритетів. “Ми бачимо тут великі можливості для розвитку експорту. Україна показує дуже гарний приклад того, як за дуже короткий час український мед стає візитівкою України.

На внутрішньому ринку нам потрібно подивитися на мед трошечки іншими очима. Подивитися на нього, як на продукт, який не тільки дає нам здоров’я, але і на продукт якісний, який ми споживає мого кожного дня”, – додає президент Торгово-промислової палати України.

“Я кожного дня спілкуюся з бізнесами. Є певні побоювання: що і як воно буде далі? Я є абсолютно позитивний, тому, що якраз бджолярі показують приклад того, що таке підприємницький дух, що таке розвиток, як можна робити бізнес і рухатись.

Зараз ми всі в одному човні. Якщо успішним буде хтось один, а не вся галузь – не виграє цей один. Ми повинні разом розвивати цей бренд країни, допомагати один одному, щоб в усіх країнах світу розуміли: коли я хочу купити мед, перше, що приходить на думку – це український мед”, – зазначає Геннадій Чижиков.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!