Українським фермерам розтлумачать всі нюанси держпідтримки

0 192

Мінагрополітики спільно із проектом ЄС SAFPI розпочинає всеукраїнську інформаційну кампанію – “Державна підтримка розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської обслуговуючої кооперації у 2019 році”.

Протягом п’яти навчальних семінарів фахівці Мінагрополітики інформуватимуть про державну підтримку для фермерів представників дорадчих служб, об’єднаних територіальних громад, фермерських асоціацій та обласних департаментів АПК зі всієї України, які надалі поширюватимуть інформацію безпосередньо серед фермерів на місцях.

“Наша мета – провести всеохоплюючу інформаційну кампанію серед фермерів про державну підтримку. Для цього ми звернулися до дорадчих служб та інших уповноважених представників із 24 областей, щоб ознайомити їх з усією необхідною інформацією з цього питання.

І надалі вони безпосередньо працюватимуть з фермерами на місцях. За результатами інформаційної кампанії ми розраховуємо охопити не менше 10 тисяч діючих фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів”, – зазначив начальник відділу підтримки фермерства Сергій Шупик.

Перші три навчальні семінари 22, 24 та 28 травня проводитимуться для 150 представників зі всієї країни – дорадчих служб, обласних представництв асоціації фермерів та приватних землевласників, регіональних відділень Укрдержфонду, структурних підрозділів АПР ОДА, сільських, селищних та об’єднаних територіальних громад, які організують роботу інформаційних мобільних центрів у областях.

Два останні семінари будуть проведені в червні у рамках виставки АГРО-2019 та Міжнародного дня поля.

SEEDS.org.ua за інформацією Мінагрополітики

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!