Україна долучається до Міжнародного фонду сільськогосподарського розвитку

0 166

Україна стане повноправним членом Міжнародного фонду сільськогосподарського розвитку International Fund for Agricultural Development (IFAD), пише SEEDS.

На  щорічній сесії Керівна Рада фонду ухвалила рішення про членство України. Про це повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України.

«Членство України у Фонді надає можливість отримання українськими сільськогосподарськими виробниками доступних фінансових ресурсів, підтримки аграрного сектору України та міжнародного іміджу нашої держави, як одного з найбільших виробників і експортерів сільськогосподарської продукції на світовому ринку та активного учасника глобальних зусиль із боротьби з голодом, а також посилення політичного діалогу та підтримку з боку IFAD на міжнародних політичних форумах», — йдеться у повідомленні.

Відповідну заявку на вступ Україна подала до Секретаріату IFAD у грудні 2022 року. Наразі відбуваються відповідні внутрішньодержавні процедури.

Читайте також: В Україні виник гострий дефіцит садивного матеріалу плодових культур


Міжнародний фонд сільськогосподарського розвитку (IFAD) є спеціалізованою агенцією системи ООН і кредитно-фінансовою організацією, мандат якої передбачає подолання бідності та голоду в сільській місцевості та країнах, що розвиваються. До складу IFAD сьогодні входить 177 країн світу.

Основним засобом взаємодії IFAD з країнами-членами є виділення позик під низький відсоток або грантів на розробку та реалізацію проєктів з подолання бідності у сільській місцевості, які розподіляє уряд відповідної держави.

Позики надаються державам-членам Фонду з числа країн, що розвиваються, на пільгових, перехідних та звичайних умовах під реалізацію схвалених проєктів та програм. Умови позик варіюються залежно від рівня прибутку країни-позичальника (показника частки ВНП на душу населення).

 

 SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!