Україна продовжує експорт яблук до Субсахарської Африки

0 151

Українські виробники яблук продовжують диверсифікувати експорт продукції. Зокрема, у січні продовжились постачання до Ефіопії. Попри те, що обсяги експорту минулого місяця дещо зменшились, позитивним є сам факт того, що постачання продовжуються. До того ж Україна входить до переліку ТОП-5 експортерів яблука до Ефіопії, повідомляє SEEDS.

Нагадаємо, минулого року за темпами нарощування обсягів експорту до країни Субсахарської Африки Україна випередила таких впливових гравців світового ринку як Китай, Польща, США, Італія.

“Не можна не відзначити деяке зниження темпів експорту – у січні 2022 року експорт яблука до Ефіопії був удвічі нижчим, ніж у тому ж місяці 2021 року. І це при тому, що запаси яблука в українських фруктосховищах, за нашими оцінками, були значно вищими за минулорічні. Лідерами ж за обсягом експорту яблука до Ефіопії у січні 2022 року стали Франція та Туреччина, які постачали в країну по 140 тонн яблука кожна. Сербія, Уругваю та Україна експортували по 17-21 тонн, а Італія – лише 7 тонн”, – зазначають аналітики порталу EastFruit.

Найімовірніше, Україна постачатиме яблука до Ефіопії лише до березня чи квітня, оскільки в цей час на ринку країни почнуть з’являтися яблука нового врожаю з сусідньої Південно-Африканської Республіки. Українські ж виробники зможуть відновити експорт уже в новому сезоні.

Нагадаємо, вже цього року ринок Індії буде відкрито для українських експортерів яблука. Про це повідомив представник торгової платформи Української плодоовочевої асоціації (УПОА), директор компанії “Сади Дніпра” (ТМ UAplle) Олександр Пахно.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!