Українські агровиробники отримали вже 6 тис. рукавів для тимчасового зберігання зерна

0 181

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України продовжують розподіл обладнання для тимчасового зберігання зерна (рукавів) по 200 тонн кожний серед аграріїв України. Програма реалізується за фінансової підтримки урядів Канади, Японії та австралійської благодійної організації Minderoo Foundation. Наразі вже 268 фермерів отримали більше 6 000 зернових рукавів, пише SEEDS.

Про це йдеться на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Аграрії з Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької та Чернігівської областей станом на ранок 8 листопада отримали загалом більше 6 000 рукавів. Розподілення рукавів у цих областях триває, а також найближчими днями роздача розпочнеться у решту областей.

Загалом, 1 488 українських агровиробників отримають виділені їм 25 401 рукав – у межах першого етапу розподілення тимчасового обладнання для зберігання зерна.

Стратегія щодо підтримки зберігання зерна була розроблена спільно ФАО та Мінагрополітики з планом забезпечення 25% національного дефіциту зерносховищ, що становить 16 млн тонн.

Читайте також: Розпочато другий етап прийому заявок на отримання рукавів для зберігання зерна – Мінагрополітики

Подання заявок та отримання повідомлення з підтвердженням здійснювалось через Державний аграрний реєстр (ДАР). Аграрії, які подали заявки у межах обох етапів прийому заявок, отримають повідомлення із зазначенням кількості рукавів, які необхідно самостійно забрати зі складу.

До слова, основними критеріями для учасників програми з отримання рукавів для зберігання зерна є наявність земельної ділянки в офіційному обробітку від 100 до 10 000 га на підконтрольних уряду територіях України та використання рукавів виключно для зберігання власно вирощеної продукції.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!