Українські пивоварні вибороли золото на своєрідному пивному чемпіонаті світу

0 713

Відомі українські пивоварні – MOVA і «Правда» – здобули золоті нагороди на найбільшому і найстарішому конкурсі Європи European Beer Star, пише SEEDS

Зокрема, пиво Dark Beer non-alcohol від MOVA отримало золото в категорії «Неалко лагер нового стилю».

Читайте також: В Києві пройшов театралізований крафтовий ярмарок «Весілля на Житньому»

Пивоварня «Правда» здобула нагороди за таке пиво: «Леополіс Портер» (золото в категорії Strong Porter), «Чорнобаївка» (золото в категорії Strong Smoked Beer, або Rauchbier).

«Це як два олімпійські золота. Проміжкова вершина нашої 9-річної історії. Нагороди першочергово належать 10-ти воїнам ЗСУ з команди «Правди». Нашому професійному brew team-у. Усьому українському крафтовому пивоварінню, в тому числі зруйнованим і втраченим в окупації пивоварням. Ми всі заслужили трошки хороших новин. Прямуємо далі, бо є що йти», – каже співзасновник Театру пива «Правда» Юрій ЗАСТАВНИЙ.

Золоті нагороди пивоварні «Правда» отримав один із засновників асоціації «Незалежні броварні України», майстер-пивовар Дмитро НЕКРАСОВ, пише журнал «Напої. Технології та Інновації».

«Наша команда — це не просто виробники пива, майстри, що вміють перетворювати зерно та хміль у витончений напій. Сьогодні ми піднімаємо келих на честь всіх, хто вірив у нас, хто долучався до нашого шляху і хто зараз разом із нами відчуває смак справжньої пивної перемоги», – діляться враженнями в пивоварні MOVA.


European Beer Star – це своєрідний пивний чемпіонат світу. Серед презентованих сортів пива є і добре відомі різновиди, такі як German-Style Pils, South-German Style Hefeweizen hell, і екзотичні сорти: Herb, Spice Beer, Wood and Barrel-Aged Sour Beer тощо. Цього року за нагороди змагалися 2356 сортів пива від 553 пивоварень із 47 країн-учасниць. Пиво із 74 категорій оцінювало 150 професійних суддів.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!