Українські постачальники насіннєвого матеріалу готові до посівної

0 294

Міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко заявив про допомогу аграріям у підготовці до посівної. Про готовність повноцінно працювати повідомили і насіннєві компанії. Також аграрії продовжують допомагати громадянам та військовим, пише SEEDS.

Зокрема, представник компанії “Євросем” Антон Посунько написав, що всі насіннєві заводи фірми наразі пакують матеріал для посівної (соняшник, кукурудза та ін.).

“Майже всі наші заводи, трохи повільніше через бажання багатьох захищати Україну, але працюють, насіння зашиваємо. Готуємо його до відвантаження, намагаємося вирішувати питання з логістикою”, – зазначив пан Посунько.

Крім того, компанія долучилася до допомоги громадянам житлом та гуманітарними вантажами.

“Усією командою Євросем – Евросем – Evrosem разом з Дмитром Шацманом, Романом Матайтисом та інші агро-підприємці з різних регіонів ми тиждень добудовували житло для біженців, відправили великі вантажі гуманітарки на Харків та на дитячий будинок на Закарпатті, наш водій Сергей Левчишин відважно продовжує возити гуманітарні грузи на Київ з області, дівчатка з Євросем зробили багато корисних інформаційних “з’єднань” та продовжують захищати виробничий тил Євросем, частина наших регіональних менеджерів в теробороні, храни їх БОГ!”, – зазначив Антон Посунько.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!