Українські яблука користуються чималим попитом в багатьох країнах світу

0 192

Лідер ринку яблука України, компанія “Сади Дніпра”, відома в країнах Близького Сходу, Південно-Східної Азії та Євросоюзу завдяки експорту свіжого яблука преміальної якості під торговою маркою UApple,  пише SEEDS.

Яблуко від “Садів Дніпра” вже кілька років успішно постачається та відмінно продається в такі віддалені від України країни, як Сінгапур, Малайзія, ОАЕ, Саудівська Аравія і навіть Мальдіви та країни Субсахарської Африки.

Читайте також: Запилення фундука за допомогою дронів допомагає збільшити врожайність до 30%

Першою з українських компаній вона розробила спеціальну пропозицію для Узбекистану, повідомляє EastFruit.

“Не дивлячись на те, що цього року у нас немає жодних проблем зі збутом яблука, завдяки високому попиту на нашу продукцію в ОАЕ, Сінгапурі та Малайзії, ми побачили дедалі більший інтерес до українського яблука з боку Узбекистану.

Вивчивши цей ринок, ми виявили, що більшість постачальників з України, Молдови та Польщі пропонують для цього ринку яблуко порівняно невисокої якості, що не продається в ЄС чи інші країни.

Ми ж вирішили відібрати спеціально для Узбекистану тільки велике яблуко найкращих міжнародно визнаних сортів, яке ідеально відсортоване за кольором і запаковане відповідно до найсуворіших вимог роздрібних мереж за справедливою ціною”, – розповів Олександр Пахно, директор компанії “Сади Дніпра”.Унікальність цієї пропозиції полягає в тому, що дане яблуко ідеально підійде як для роздрібних мереж, так і для оптової торгівлі, оскільки всі процеси вирощування, доопрацювання та зберігання яблука в компанії контролюються за допомогою новітніх технологічних досягнень і під контролем найкращих світових фахівців у цих сферах. Відповідно, з таким яблуком не буде проблем ні під час транспортування, ні під час його реалізації.

“Ми вирощуємо тільки найкращі сорти, що користуються найвищим міжнародним попитом, як-от: Royal Gala, Golden Delicious, Red Delicious, Granny Smith, Pinova та Fuji. Завдяки ідеальному для яблука клімату Дніпропетровської області України, з великою кількістю сонячних днів влітку, високою тривалістю дня з травня до серпня, майже повною відсутністю опадів, високим вмістом гумусу в ґрунті та прохолодними ночами, наші яблука завжди мають преміальне забарвлення та відмінні смакові якості.

Крім того, завдяки холодним зимам і сухому клімату, потреба в обробках від шкідників і хвороб у нас значно нижча, ніж, наприклад, у Польщі. А завдяки використанню метеостанцій та цифровим технологіям контролю шкідників і хвороб, ми забезпечуємо максимальну чистоту нашого яблука, яка відповідає вимогам найсуворіших світових покупців”, – каже Олександр Пахно.“Сади Дніпра” також стали першою в Україні компанією, яка підписала договір про довгострокову співпрацю з провідним науково-дослідним інститутом Європи Wageningen University & Research з Нідерландів.

“Для кожного з наших сортів яблука експерти Wageningen визначають оптимальні умови зберігання, на підставі безлічі параметрів, зокрема й кліматичних умов вирощування цього сорту яблука. Це дає нам змогу зберігати якість продукції на найвищому рівні навіть до 12 місяців, а наше яблуко після того, як ми відкриваємо холодильники, має такий самий свіжий вигляд, як і після збирання”, – зазначає керівник підприємства.

Крім того, щороку співробітники садів Дніпра проходять тренінги у Wageningen University та відвідують найкращі підприємства з вирощування яблука в Європі з метою обміну досвідом. Це дає змогу компанії впроваджувати всі новинки технологій вирощування та зберігання, щоб забезпечувати оптимальні умови для яблуневих садів і гарантувати найвищу якість вирощуваної продукції.До речі, “Сади Дніпра” вирощують також грушу. Цього року компанія зібрала перший комерційний урожай цих фруктів.


“Сади Дніпра” будуть раді співпраці з великими імпортерами або мережами супермаркетів Узбекистану, а також інших зацікавлених країн Центральної Азії. З питань придбання продукції можна звертатися до керівника відділу продажів В’ячеслава Стельмаха за телефоном +380679744556, мессенджери +380667102923.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!