Фермери Херсонщини можуть отримати три тисячі доларів на відновлення діяльності

0 45

Попри війну росії проти України міжнародні партнери постійно здійснюють підтримку українських аграріїв для забезпечення продовольчої безпеки країни та світу, про це повідомили у Комітеті з питань аграрної та земельної політики, пише SEEDS.

Так, за даними Херсонської обласної військової адміністрації жителі Херсонщини можуть отримати $3000 на відновлення сільськогосподарської діяльності за рахунок міжнародної гуманітарної організації Mercy Corps, за сприяння Фонду Говарда Г. Баффета, у рамках реалізації Програми підтримки сільського господарства України.

Читайте також: Запилення фундука за допомогою дронів допомагає збільшити врожайність до 30%

Програма розрахована на допомогу домогосподарствам, що здійснюють сільськогосподарську діяльність, та дрібним фермерам. Грантове фінансування передбачає відновлення сільськогосподарської діяльності та подолання наслідків війни постраждалими місцевими родинами та тими, що вимушено перемістилися через війну.

Дана програма також реалізовується на території Донецької, Запорізької, Миколаївської, Харківської областей (за винятком районів, де тривають активні бойові дії, а також районів з обмеженим доступом або високим ризиком для життя та ведення бізнес-діяльності).


До участі у програмі запрошується місцеве населення (особи, зареєстровані на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, проживають на території, яка контролюється урядом України та внутрішньо переміщенні особи (ВПО), які потребують допомоги у відновленні сільськогосподарської діяльності, що була втрачена або постраждала внаслідок війни.


Очікується, що завдяки отриманій допомозі домогосподарства або дрібні фермери зможуть відновити фермерську діяльність, що сприятиме стабілізації або збільшенню прибутку родини.

Середній розмір фінансової допомоги складає 3 000 доларів США у гривневому еквіваленті за актуальним курсом Національного банку України (НБУ). Сума наданої допомоги може бути більшою або меншою в залежності від потреб домогосподарств.


Відбір учасників програми проводитиметься на конкурсній основі. Детальна інформація про умови за посиланням.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!