Український агрохолдинг передаватиме картоплю у регіони, що постраждали від війни

0 292

Найбільша українська компанія, яка займається виробництвом картоплі, Continental Farmers Grоup, що працює на території Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей, почали відправляти продукт у регіони, що найбільш постраждали від військового вторгнення Росії, повідомляє SEEDS.

Компанія передає картоплю для перевізників біля своїх сховищ, а також самостійно здійснює транспортування продукту в міста.

“Розшукуються керівники тероборон міст, які спроможні забезпечити власний транспорт, людей для перевантаження зафасованої в 20-кілограмові сітки картоплі та доставку продукції в сховища. Наголошуємо, продукція винятково для соціально незахищених верств населення (самотні пенсіонери, дитячі будинки та будинки для літніх людей, лікарні, тероборона). Зверніть увагу, картопля відправлятиметься в фурах по 20 т, Тобто для розвантаження однієї такої машини необхідно мінімум 10-12 мікроавтобусів, кожен із яких має бути укомплектований двома міцними вантажниками. Просимо волонтерські групи розпочати складання списків потребуючих продукцію. Ми готові до співпраці з людьми, які можуть консолідувати зусилля і діяти злагоджено!”, – зазначають в Українській асоціації виробників картоплі (УАВК).

У галузевій асоціації закликали приєднуватися до ініціативи й інших виробників.

“УАВК звертається до всіх виробників плодоовочевої продукції, що мають овочесховища! Поінформуйте Асоціацію про свою готовність забезпечувати міста, які знаходяться на осадному положенні, та надайте інформацію про обсяги наявної продукції. Ідеться тільки про безкоштовне забезпечення”, – зазначили представники асоціації.

З усіх питань звертатися за електронними адресами:
kiev.uavk@gmail.com
oxana.ruzhenkova@gmail.com

Українська плодоовочева асоціація також закликає членів організації та всіх виробників плодоовочевої продукції долучитися до доброї справи та за можливості допомагати ЗСУ та українцям.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!