USAID АГРО профінансує проєкт, який запобігатиме корупції та рейдерству на ринку землі в Україні

0 48

Програма USAID АГРО надасть до 5,6 млн грн на виконання  проєкту із запобігання корупції в сфері земельних відносин та захисту прав землевласників і землекористувачів, пише SEEDS

Виконання Державної антикорупційної програми на 2023-2025 роки, а саме прогрес в запобіганні та протидії корупції, є ключовою умовою не тільки на шляху набуття Україною членства в ЄС і НАТО, а й критично важливою в умовах воєнного стану і в процесі післявоєнного відновлення України. Про це йдеться у дописі на сторінці організації.

«Земельні відносини були і залишаються однією з тих сфер, в якій корупційні ризики залишаються досить значними, а випадки рейдерства хоч і стали останній час менш публічними, але все рівно є одними з основних викликів для всієї сфери.

З огляду на це, запобігання корупції та боротьба з рейдерством в сфері земельних відносин є ключовим завданням на найближчі роки, особливо беручи до уваги зміни, які продовжуються в рамках проведення земельної реформи (передача повноважень з управління землями на місцевий рівень, продовження функціонування ринку земель та розширення складу покупців земельних ділянок за рахунок юридичних осіб)», – йдеться у дописі.

Читайте також: Ринок замороженої малини пожвавився за всіма категоріями якості

Програма USAID АГРО надасть до 5,6 млн грн фінансування для реалізації субгранту, метою якого є запобігання проявам корупції в сфері земельних відносин та захист прав землевласників і землекористувачів (остаточна сума субгранту  залежить від запропонованої діяльності).

Очікується, що реалізація проєкту сприятиме зменшенню кількості корупційних та рейдерських правопорушень на ринку земель та проявів корупції в сфері земельних відносин на локальному, регіональному та загальнодержавному рівні.


USAID АГРО заохочує заявки від неурядових, правозахисних організацій, бізнес-асоціацій або юридичних компаній. Подання запитань щодо участі у цьому конкурсі приймаються до 4 березня2024 р. на ел. cкриньку agro.subawards@chemonics.com.   Запрошуємо фахівців аграрного бізнесу взяти участь у Відкритій Міжнародній конференції: СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: “ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ”

Конференція відбудеться 14.02.2024 в рамках виставки “АГРОВЕСНА“ об 11:30 у Київському МВЦ.

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!