В Індії ледь не з’явився День обіймів корів

0 156

Цьогоріч влада Індії планувала перейменувати День святого Валентина на День обіймів корів, сподіваючись, що цей крок підвищить «емоційне багатство громадян». Однак від цієї ініціативи відмовилися після того, як вона спричинила потік мемів, карикатур та жартів телеведучих, пише SEEDS.

Шостого лютого Рада захисту тварин Індії опублікувала оголошення про перейменування 14 лютого на «День обіймів корів» і називає корів «основою індійської культури та сільської економіки, дарувальником всього, що приносить багатство людству». Рада заявляє, що прагнення обіймати корів було частиною зусиль щодо просування священних індуїстських традицій, які «були підірвані західним впливом», повідомляє  CNN.

Однак протягом тижня після оголошення, після глузувань і мемів в інтернеті від цієї ідеї відмовилися. Так, протягом кількох днів у ЗМІ висміювали план уряду, публікували сатиричні карикатури, на яких корови тікають від «закоханих чоловіків», а в соціальних мережах публікували відеоролики про жорстокі зіткнення між коровами та людьми.

Читайте також: Стало відомо як живе сьогодні стадо диких корів неподалік Чорнобиля

Це не вперше, коли уряд викликає ажіотаж своєю політикою щодо корів. У 2021 році Агентство захисту корів навіть змушене було на невизначений термін відкласти національний іспит з «науки про корів» — після того, як навчальна програма зазнала критики через її ненаукові заяви про тварину. Наприклад, без надання доказів у довіднику для підготовки до іспиту йшлося, що місцеві (індійські) корови дають молоко кращої якості порівняно з «екзотичними коровами».

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!