В Каховці створено машину для очищення цибулі, що значно заощаджує гроші фермера

0 177

Інженерами АТ “Каховський експериментальний механичний завод” (КЕМЗ) створена принципово нова лінійка машин для очищення цибулі від шкірки.

Як повідомляє прес-служба підприємства, устаткування такого типу не виробляється на пострадянському просторі, а деякі технічні рішення закладені в лінії не мають аналогів і в світовій практиці машинобудування аналогічного обладнання.

Головною відмінністю якістю даного обладнання від попередніх машин для очищення є реалізація принципово нового методу очищення цибулі. Лук очищається від шкірки без використання абразиву травмуючого  сировину, і води, яка сама по собі є досить дорогим ресурсом, і що біліше важливо, застосування води в технологіях очищення значно скорочує термін зберігання очищеної сировини.

“У нашій новій лінійці машин, цибуля очищається стисненим повітрям. Крім того, в складі лінії V-ST.05  була представлена ​​в роботі машина для напівавтоматичної обрізки цибулин від пір’яний і кореневої частин, яка на ряду з пневматичним очищенням, є ключовим елементом всієї технологічної лінії.

Центральним мотивом розробки даного обладнання є націленість на механізацію технологічного процесу очищення цибулі від шкірки.

Слід окремо зазначити, що для очищення цибулі з продуктивністю до 1 тонни на годину, керівникам фермерських господарств необхідно наймати персонал в кількості 100 осіб. При середній оплаті праці 250 грн. ($ 10) в зміну, місячний бюджет зарплати становить 750 000 грн. ($ 28 000), в той час, як використовуючи нашу техніку, яку обслуговують більше 7 операторів, місячний бюджет оплати праці не перевищує 80 000 грн ($ 3 000)”,- йдеться у повідомленні.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!