В Києві в рамках виставки “Агро Весна-2019” відбувся Ярмарок вакансій для молодих спеціалістів

0 236

21 лютого в рамках щорічної виставки “Агро Весна-2019” відбувся 6-й день молодого спеціаліста в поєднанні з Ярмарком вакансій.

Як зазначають організатори заходу, ця подія є унікальною, адже дозволяє скоординувати аграрні навчальні заклади, їхніх студентів з потенційними роботодавцями.

“Ідея проведення заходу виникла з розуміння того факту, що студентам ВУЗів нерідко складно знайти роботу, адже ті знання, що вони отримали при навчанні не відповідають тим вимогам, які висувають роботодавці. Де-які дисципліни та спеціальності трохи застарілі і не відповідають сучасним реаліям. Отже ми вирішили створити таку платформу, де можна було б об’єднати як представників навчальних закладів, представників аграрних компаній, так і самих студентів, щоб шляхом обговорення знайти рішення цієї проблеми, а також дати змогу майбутнім спеціалістам познайомитися зі своїми потенційними роботодавцями”, – каже Ірина Фоміна, представник порталу “Агрокар’єра”.

До цієї ініціативи вже долучилося багато аграрних підприємств, які зацікавлені в ангажуванні потенційної та обдарованої молоді. Зокрема, компанія “Сігнет-Центр” не тільки шукає перспективних студентів, а вже навіть має власну програму стажування для них.

“Ми розуміємо, що саме за молоддю майбутнє, тож активно впроваджуємо власну програму стажування молодих спеціалістів. Вона триває три місяці. Цей період стажист має професійного наставника і має можливість переймати практичний досвід. Крім того варто зазначити, що на вказаний термін стажисту пропонується гуртожиток, пільгове харчування, а також — гідна оплата”, – розповідає Наталія Бобик, спеціаліст з працевлаштування компанії “Сігнет-Центр” і додає, що стажист має можливість залишитися й надалі працювати в компанії в разі успішного проходження стажування.

Для того, щоб потрапити на стажування, студенту необхідно заповнити анкету на сайті компанії та пройти співбесіду. За роки проведення заходу вже є позитивні результати, що мотивує майбутніх випускників ВУЗів приїжджати на нього навіть за власний кошт. Враховуючи це, організатори прийняли рішення проводити його двічі на рік — також восени. Але при цьому вони наголошують на необхідності долучення до ініціативи якомога більше потенційних роботодавців, адже щорічно випускниками стають сотні молодих спеціалістів.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!