В супермаркетах Австралії з’явиться перша цибуля «без сліз»

0 88

Неймовірні новини світу: незабаром в австралійських магазинах з’явиться цибуля, яка містить мінімум летючих з’єднань-провокаторів сліз. Досить скоро цей незвичний овоч може з’явитися і в інших країнах, пише SEEDS.

Без цибулі будуть несмачними чимало страв. Але для багатьох її нарізання — це випробування, тим паче коли цибулі потрібно багато. Австралійські фермери обіцяють, що під час нарізання нової цибулі не проллється жодна сльоза.

«Як природний механізм самозахисту, цибуля виділяє комбінацію природних хімічних речовин і ферментів (або «летких сполук»), які можуть викликати сльози та роздратування, коли цибулю пошкоджують або розрізають», — розповіли представники австралійських магазинів Woolworth, які торгуватимуть новою цибулею каналу 9news.

Цибуля «без сліз» містить менше цих сполук, і їх кількість продовжує зменшуватися після збирання врожаю порівняно зі звичайною цибулею, де з часом ці сполуки тільки збільшуються.

Овочі вирощували з використанням природних методів, включаючи схрещування звичайних сортів цибулі. Аграрії кажуть, що в кліматичних умовах Австралії досягти таких результатів вдалося впродовж десятиліть.

Читайте також: Американські фермери розробили біопаливо з молока

Цибуля «без сліз» практично не відрізняється від звичайної, хіба що вона трохи солодша. Вартість за 500 г цибулі в перерахунку коштуватиме близько 80 гривень.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!