Американські фермери розробили біопаливо з молока

0 217

Неймовірні новини світу:  у США винайшли нове екологічно чисте біопаливо, яке виготовляють з коров’ячого молока. Біопаливо розробили власники молочних ферм зі штату Мічиган, пише SEEDS.

Виготовляють його з молочного пермеату – побічного продукту фільтрації молока. Пермеат містить лактозу, а також вітаміни та мінерали. Його можна переробляти у низьковуглецевий етиловий спирт.

Саме такий біоетанол можна використовувати як пальне для бензинових двигунів внутрішнього згоряння. Він підходить як для легкових, так і для вантажних машин, а вихлоп від такого пального містить дуже мало шкідливих речовин, повідомляє Automotive News.

Читайте також: Селекціонери створили нові сорти арабіки без кофеїну

Американські фермери підписали угоду з канадською винокурнею Dairy Distillery про будівництво великого заводу з переробки молочного пермеату в біоетанол. Підприємство зможе випускати по 8,3 мільйона літрів пального на рік.

Партнерство між виробниками молока з Мічигану та канадським лікеро-горілчаним заводом планує виробляти 2,2 мільйона галонів етанолу для використання в автомобілях і вантажівках до 2025 року.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!