В Україні настав час для створення Інвестиційної Конституції  

0 665

В Україні має існувати інвестиційний Кодекс, так звана “Інвестиційна Конституція”. Так вважає Юрій Марченко – Директор Департаменту етнонаціональної безпекової політики, доктор політичних наук, Академік академії політичних наук.

Про це він розповів під час Круглого Столу в Києві на тему “Інвестиції в агробізнес. Що нового нам готує час змін”, організованого AgroGeneration  та AgroInsightex Co, повідомляє кореспондент seeds.

На думку Юрія Марченка, саме запровадження в Україні такого Кодексу “дало б можливість на довгі роки створити більш прозоре розуміння того, як повинен бізнес і держава створювати порозуміння завтрашнього дня”.

“Це фактично той законодавчий акт, який дасть можливість бізнесу чітко прописати свої умови відносин. Умови взаємної відповідальності держави перед бізнесом, а бізнесу – перед державою, інвесторами. Які умови потрібно створити один для одного”, – вважає Юрій Марченко.

“В Україні клімат змінюється 4 рази: осінь, зима, весна, літо… Так само відбувається і в бізнес-кліматі.

Бізнес-клімат – це ситуація, коли формується державний пакет урядовців, який створює ті чи інші умови для тих чи інших точених відносин бізнесу, який заходить.

Коли змінюється якийсь політичний вектор то інвестор, або виробник, який “зайшов” на ринок розуміє: потрібно або швидко реагувати і передомовитися з іншою елітою, яка “зайшла”, або ж швиденько вивести кошти з українського ринку, чи фактично втратити їх”, – наголосив Юрій Марченко, додаючи, що на сьогоднішній день бізнес знаходиться в тому стані, коли розвиватися за власний рахунок неможливо.

SEEDS.org.ua

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!