В Україні покращується прозорість ведення бізнесу

0 299

Від формування прозорого бізнес-середовища в Україні сьогодні залежить не тільки розвиток економіки всередині нашої країни, але й її репутація за кордоном, а отже й прибутки бізнесу та добробут споживачів.

Враховуючи це, для забезпечення прозорості ведення бізнесу, а також з метою вживання спільних зусиль для розвитку громадянського суспільства, сприяння підвищенню ефективності функціонування правової галузі і сфери інформаційних технологій нещодавно між агромедіа-агенцією SAPIENZA та платформою YouControl було підписано Меморандум про взаємодію та співпрацю.

Співробітництво з платформою YouControl передусім передбачає можливості використання інформаційно-аналітичних ресурсів обох сторін-підписантів, зазначила засновниця SAPIENZA Катерина Звєрєва, коментуючи підписання Меморандуму.

“Прозорість ведення бізнесу в Україні – вкрай важливе питання, що напряму впливає на репутацію компанії в цілому та її власників особисто. Звичайно, що від цих двох складових залежить, наприклад, ухвалення рішення про роботу з вами потенційних інвесторів, чи укладання вигідних контрактів з надійними діловими партнерами.

При цьому актуальність підписання Меморандуму обумовлена тим, що ми хочемо докласти зусиль не тільки до покращення чесності при веденні бізнесу, але й обумовити вектор розвитку громадянського суспільства в цьому напрямку на найближчі роки за рахунок використання сучасних інформаційних технологій”, – зазначила Катерина Звєрєва.

Засновниця агромедіа-агенції SAPIENZA також зазначила, що сьогодні суспільно важлива інформація має бути доступною як для громадського сектору, так і для бізнесу та держорганів заради боротьби з проявами корупції.

Варто зазначити, що платформа YouControl формує повне досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв’язки між афілійованими особами. Технічні ж можливості системи побудовані таким чином, що усю необхідну інформацію про ту чи іншу компанію її користувач може отримати протягом хвилини.

“Синтез зусиль медіа-агенції SAPIENZA та платформи YouControl складається з двох основних складових – наявності потужних власних та партнерських інформаційних ресурсів з одного боку (SEEDS.org.ua, AgriGator, EastFruit, UkraineFood.org, Meat-Inform), та можливостей аналітичної системи для аналізу ринків, ділової розвідки та розслідувань YouControl, унікальна технологія якої дозволяє за хвилину отримати актуальну інформацію про компанію із понад 50 офіційних джерел даних. Впевнена, що разом, ми зможемо досягти позитивних результатів, що сприятимуть підвищенню рівня ділової репутації українського бізнесу”,- розповіла Катерина Звєрєва.

Експерт також підкреслила, що Меморандум є відкритим, а отже до реалізації його положень можуть долучитися усі зацікавлені сторони. “Ми розраховуймо на плідний діалог з представниками бізнесу та громадськості задля вирішення усіх завдань, що окреслені в Меморандумі”,- резюмувала Катерина Звєрєва.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією SAPIENZA.Media

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!