В Україні запрацює лінія з переробки солодкої кукурудзи

0 753

Вирощування солодкої кукурудзи — сегмент в агровиробництві, який помітно розростається останні декілька років. Експерти прогнозують, що до 2030 року попит на цукрову кукурудзу у світі стрімко зростатиме і не лише на традиційних для цієї культури ринках — в Азії, Південній та Північній Америці, а й на теренах Східної Європи, і в Україні. 

Якісне прибирання цукрової кукурудзи вимагає великої кількості ручної праці як в процесі самого збору, так і пізніше, під час сортування та подальшої доробки. Тому разом з цим постає актуальне питання реалізації проєктів по комплексній переробці солодкої кукурудзи. В Україні, одними з перших постачальників інноваційних технологій для плодоовочевого сектору та зокрема, рішень для солодкої кукурудзи, виступила компанія «Толсма Текнік».

«Кліматичні умови в Україні більш ніж сприятливі для вирощування солодкої кукурудзи і тому попит на вирощування і відповідну переробку солодкої кукурудзи будь то консервація, заморозка або вакуумна упаковка качанів буде зростати», – зазначили фахівці компанії.

За інформацією провідного спеціаліста технологічних рішень в сфері плодоовочівництва в Україні, директора компанії «Толсма Текнік» Олеся Капітанчука, компанії вдалося налагодити співробітництво із словацьким виробником Pollak.

«Нещодавно ми підписали співпрацю з двома новими компаніями, це два нових напрямки, проєкти плануємо реалізувати в 2021 році. Перший напрямок – співробітництво з іспанською компанією FERLO – європейським лідером промислових автоклавів.

Наразі наші інженери готуються пройти навчання по цьому виробнику, і вже в наступному році в Україні буде реалізовано сучасний проєкт автоклаву для харчової промисловості» – розповів Олесь Капітанчук.

Подібна сучасна лінія по переробці солодкої кукурудзи містить основні машини – приймальний бункер, початкоочищувач, зрізувач зерен, мийка та бланшер; та додаткові машини – стіл вібраційного сортування, технологічні буфери, складна транспортна система (конвеєри, елеватори), електрообладнання, панелі, електропроводка та інше.
Зазначається, що реалізація сучасного проєкту з подібним технологічним рішенням відбудеться вперше в Україні.


Толсма Текнік” – представник низки європейських виробників обладнання для зберігання, доробки та переробки овочів, фруктів і ягід. Партнерами компанії є виробники з Нідерландів, Італії та інших європейських країн.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Agri-gator

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!