В Україні почали виробляти бронезахист для трактористів

0 935

Наразі Україні бракує ресурсів для оперативного розмінування всіх територій у аграрних областях. Попри всі заходи, яких вживають агропідприємства, трапляються випадки наїзду тракторів на міни, пише SEEDS.

“Сьогодні, в умовах війни, аграрії не зупиняються, продовжуючи виконувати свою важливу для України й світу місію: сіють, вирощують, виробляють. Тому питання з боку аграрних підприємств стосовно підвищення безпеки працівників у полях стоїть досить гостро.

На запит аграріїв щодо забезпечення додаткового захисту для їхніх працівників й у співпраці з ними ми підготували й готові запропонувати рішення: комплект протиуламкового бронежилета з захистом шиї, шоломом і бронековдрою”, — розповів bizagro Денис Міліневський, директор компанії “Українська Броня”.

Броня четвертого рівня захисту для водія трактора чи комбайна не потрібна, оскільки він працює не під обстрілами стрілецькою зброєю. Для убезпечення від уламків достатньо бронезахисту другого рівня за ДСТУ. Головна вимога до такого комплекту — він має бути відносно легким, щоб не виснажувати людину, адже фермер, тракторист працює у полі найчастіше упродовж цілого дня.

Найчастіше нещасні випадки з трактористами пов’язані з підривами на мінах, отже вибухова хвиля з уламками розповсюджуються знизу догори, а це значить, що крім тіла і голови робітникові необхідно подбати й про захист знизу.

Читайте також: У Нібулону з’явився власний сертифікований підрозділ саперів

Саме тому українські конструктори розробили протиуламкову бронековдру з надвисокомолекулярного поліетилену, що забезпечує захист від куль й уламків за 1-м або 2-м рівнем за ДСТУ.

Ця ковдра витримує влучання уламків гранати, скинутої на неї з дрона. Така ковдра може бути помічною для захисту аграріїв. Нею можна одночасно прикрити і сидіння, і підлогу під ногами для захисту від потенційних уламків.


Звісно, жодна броня не здатна гарантувати 100% захисту у разі вибухів, але вона може значно зменшити його наслідки. 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!