Ягідники Прикарпаття завдяки суничним тунелям збільшили урожайність на 20%

0 1 535

Урожайність суниці у фермерському господарстві «Беррі Прикарпаття» (Івано-Франківська область) збільшилася на 15-20% після того, як воно почало вирощувати її у тунельних теплицях, пише SEEDS.

Крім цього фермери отримали можливість продавати продукцію раніше, ніж зазвичай. Завдяки тунелям ягідникам вдалось значно покращити якість та укласти постійні контракти на постачання до ресторанів.

«Тунелі – наше основне наше надбання і основне капіталовкладення нашої компанії. Ми проаналізували що у західному регіоні, де у дощах і червень, і липень, а всі хвороби йдуть або зверху, або від землі, для суниці сортів нейтрального дня краще за все будуть теплиці.

Дійсно, купивши їх, ми убили не двох, а напевно відразу вісьмох зайців», – розповів в інтерв’ю журналу «Садівництво по-українськи» власник «Беррі Прикарпаття» Богдан Лутчин.

Навесні господарство отримує гарантовано якісний урожай, не зважаючи на приморозки та може продавати суницю за ціною вище ринкової, тому що вона більш якісна за звичайну, пояснює Лутчин, який постачає суницю не тільки у торговельні мережі, а й у ресторани.

Читайте також: В Європі у 10 разів зріс попит на українське насіння амаранту і амарантову олію

«До речі, якщо ти виходиш на рівень ексклюзивних поставок, то закритий грунт грає дуже велику роль. Бо ми поставляємо високоякісну продукцію до споживача незалежно від погодних умов. Тобто ти не скажеш власнику ресторану, у якого твоя полуниця уже в меню, що у тебе на полі вже тиждень дощ падає, і полуниці не буде», – каже фермер.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!