В Україні стартувала програма порятунку лісів FOREST RECOVERY

0 74

Державне підприємство “Ліси України” разом з громадами та міжнародними партнерами запустило програму порятунку лісів FOREST RECOVERY, пише SEEDS.

Проєкт втілюється у життя спільно з західними партнерами FOREST EUROPE та EUSTAFOR, які підтримують таку ідею. Про це повідомив Юрій Болоховець, голова Державного агентства лісових ресурсів України.

«В Україні понад 1,5 млн га самосійних лісів. Раніше такий ліс безжально знищувався. Але зараз є законний механізм, щоб його врятувати. Знищувати ліс, який створила природа – це злочин. Суспільство вже це розуміє.

У рамках проєкту ми відзначаємо дипломами громади, які передали ДП “Ліси України” деградовані площі під висадку лісу або самосійні ліси. Всю інформацію про реалізацію проєкту будемо передавати нашим партнерам. Звичайно ж, громади передають земельні ділянки ВИКЛЮЧНО на волонтерських засадах», – написав Юрій Болоховець на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Повітряно-ґрунтова посуха в Україні перетворилась на небезпечне агрометеорологічне явище

Він нагадав про те, наскільки важливо берегти та примножувати природне багатство, покращувати стан екосистеми, залишити нащадкам у спадок комфортне для життя середовище з наявністю зон для дозвілля, екотуризму.


Першим переможцем FOREST RECOVERY стала Омельницька громада з Полтавщини. Вони передали 55 га земель під заліснення та майже 129 га самосійних лісів для відновлення філії «Кременчуцьке лісове господарство».

Завдяки цьому лісівники зможуть висадити близько 300 тисяч дерев та зберегти нічийний ліс від самовільних рубок і пожеж. У знак вдячності лісівники озеленили центральну вулицю громади. До висадки зелених насаджень приєдналися місцеві мешканці та працівники лісового господарства.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!