В Україні стартував набір на програму підтримки для жінок-підприємниць в агробізнесі

0 108

Українських підприємиць запрошують долучитися до програми менторської підтримки жінок в агробізнесі «Empowering Women in Agrifood» від EIT Food, який підтримується Європейським Інститутом Інновацій та Технологій (EIT), органом Європейського союзу та реалізується за підтримки Radar Tech в Україні, пише SEEDS.

Кожна учасниця отримає фінансову допомогу в одну тисячу євро протягом програми на проїзд/проживання під час офлайн-заходів, а найкращі проєкти отримають гранти €5000 та €10,000 на розвиток власної справи.

Протягом 6 місяців на 10 обраних учасниць чекає індивідуальна робота з менторами, участь в офлайн подіях та тренінгах, розвиток бізнес-навичок та збільшення партнерських контактів. Програма реалізується одночасно в різних країнах Європи та об’єднає понад 500 агроінноваторок.

“Наша місія  — надихнути, навчити та підтримати українських підприємиць на шляху до успіху в бізнесі. Участь в програмі допоможе учасникам, здобути необхідні знання для розвитку та масштабування бізнесу, а також розширити мережу корисних контактів”, — Марія Романова, директорка інноваційної компанії Radar Tech, експертка з інновацій та розвитку бізнесу, менторка стартапів та підприємців.

Претендентка на участь у  програмі повинна відповідати таким критеріям:

 • Ідентифікувати себе жінкою;
 • Бути резиденткою, а у випадку наявності стартапу/компанії мати реєстрацію в Україні;
 • Мати агропродовольчу бізнес-ідею або чинний бізнес, якому менш як три роки з моменту офіційної реєстрації;
 • Раніше не отримувати фінансування на пропоновану ідею (інвестиції/гранти) на суму понад €60 000.


Таймлайн програми:

 • 24 травня — кінцевий строк подання заявок;
 • 10 червня — оголошення результатів відбору;
 • середина червня  — офлайн-знайомство з наставниками та експертами в м. Київ/Львів;
 • червень – листопад — індивідуальна робота з ментором, онлайн-тренінги з підприємництва, маркетингу, брендингу, продажів, фінансів

Листопад 2024

 • фінальний форум та презентація інвесторам та журі в Києві;
 • нагородження грантами в розмірі €5000 та €10,000 на розвиток власної справи чи стартапу;
 • доступ до міжнародної спільноти та інших програм і можливостей EIT Food 500+ підприємиць та інноваторок в агропромисловому секторі Європи.


Як взяти участь

Щоб долучитись до програми, потрібно пройти відбір та подати подати заявку українською мовою до 24 травня 2024 року. Участь у програмі безоплатна. Організатор покриває всі витрати на участь.

Навчання відбуватиметься в форматі онлайн та офлайн — попередньо заплановані три зустрічі в Києві.


EIT Food — найбільша та найдинамічніша у світі спільнота харчових інновацій, яка працює над тим, щоб зробити систему харчування більш здоровою та стійкою. EIT Food розкриває інноваційний потенціал бізнесів та університетів, створює та масштабує агропродовольчі стартапи для виведення на ринок нових технологій та продуктів.

Radar Tech — інноваційна компанія, яка була створена у 2016 році як перший корпоративний акселератор в Україні та допомагає стартапам, корпораціям і екосистемам визначати свій шлях до розвитку та інновацій.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!