В Ужгороді переселенці вирощують у теплицях городину та зелень

0 325

Переселенці, які проживають в Ужгороді, успішно вирощують овочі та зелень у теплицях. На базі шелтера «Я допоможу», за підтримки Українського жіночого фонду, тут ростуть: помідори, огірки, кабачки, капуста, цибуля, баклажани, редиска, пише SEEDS.

Проєкт успішно реалізували за грантові кошти. Він допомагає владнати відразу декілька важливих моментів: самозайняти та нагодувати людей. Така фінансова підтримка зараз вкрай необхідна, адже населення в регіоні побільшало, є потреба у робочих місцях та подібних проєктах.

Зараз графік роботи у парниках стабільний. Та на початку, кажуть, було непросто. Наводили лад та красу у парниках цілою шелтерською родиною. А тепер всі з великою любов’ю та турботою слідкують за процесами.Обладнали теплицю якісною системою опалення та вентиляції. До реалізації цього проєкту долучилося кілька організацій, розповідає телеканал «М-студіо».

Росте тут виняткого екологічно чиста продукція.

Читайте також: Столичний школяр вирощує у квартирі зелень на продаж і мріє про власну екоферму

З появою теплиць у людей, окрім продуктів з’явилось місце праці. Наразі у притулку проживає понад сотня осіб. Серед них 30 діточок та новонароджений. І всі ситі та задіяні у процесі. Такий собі тандем – поєднання приємного з корисним. А ще приклад для наслідування іншим.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!