Тисяча пасок у формі тризуба: у Львові встановили новий рекорд України

0 162

Днями у Львові встановили новий рекорд України – за 25 хвилин та 17 секунд задекорували 1000 пасок та виклали їх у формі великого тризуба. Унікальний волонтерський проєкт під назвою “Паска Нескорених” пройшов у Львівському палаці мистецтв, пише SEEDS.

Як розповіли у Львівській облраді, усі паски випікали за старовинним карпатським рецептом на дровах, без додавання штучних інгредієнтів.

Усі прикрашені паски мають передати українським воїнам та внутрішньо переміщеним особам. Крім того, охочі можуть придбати й собі великодній хліб за донат від 300 гривень на дрон для 125 бригади.

“Паски – це добре. Їх отримають військові та внутрішньо переміщені особи, а от найбільше, що треба нашим військовим – це дрони, автівки та інша техніка. Спільна праця, як сьогодні, нас єднає і зміцнює. І цієї праці вистачить кожному.

Кожен із нас потрібний і важливий у цій боротьбі. Від кожного і всюди, де б ми не були, залежить наша перемога”, – наголосив заступник голови Львівської облради Юрій Холод.

Читайте також: Великодні крашанки намагаються замінити фарбованою картоплею

Окрім того, в межах акції «ДОНАТЬ НА ПТАШКУ – ОТРИМАЙ ПАСКУ» кожен, хто завітав на захід, міг  отримати смачну паску та за бажанням робити пожертву на дрони для військових.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!