В ЄС послабили нагляд за генно-відредагованими культурами  

0 33

Європейський парламент проголосував за пом’якшення регуляторного нагляду за культурами, створеними за допомогою одного типу маніпуляцій з ДНК: редагування генів, пише SEEDS

Euroseeds, торгова організація селекціонерів рослин, назвала голосування «значним кроком вперед», який збільшить інновації та стійкість сільського господарства.

«Генно-відредаговані рослини можуть давати вищі врожаї та краще протистояти шкідникам і патогенним мікроорганізмам, зменшуючи, наприклад, потребу в пестицидах», – йдеться у повідомленні.

Проте Greenpeace та деякі противники розкритикували це рішення, заявивши, що воно може призвести до посилення сільськогосподарських монополій, повідомляє Science. Однак прихильники досліджень рослин схвально привітали голосування.

Читайте також: Ринок замороженої малини пожвавився за всіма категоріями якості

«Це справді надихає наукове співтовариство», – сказав Оана Діма, керуючий директор European Sustainable Agriculture through Genome Editing (EU-SAGE), мережі з понад 150 європейських дослідницьких інститутів, університетів та асоціацій.Запрошуємо фахівців аграрного бізнесу взяти участь у Відкритій Міжнародній конференції: СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: “ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ”

Конференція відбудеться 14.02.2024 в рамках виставки “АГРОВЕСНА“ об 11:30 у Київському МВЦ.

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!