Вченим вдалось вирахувати оптимальну відстань між рядками картоплі  

0 312

Марк Павек, професор і фахівець з картоплі в Університеті штату Вашингтон (США) у результаті багаторічних дослідів довів, що оптимальною відстанню між рядками картоплі в умовах басейну річки Колумбія є 76.2-81.28 см., пише SEEDS.

Звичайна, традиційна ширина ряду становить від 34 до 36 дюймів (86.36-91.44 см) на північному заході США. Але фермери не поспішають переходити на вужчі міжряддя, оскільки гроші вже вкладені в машини, пристосовані для ширших міжрядь. Крім того, вони дивляться на досвід сусідів.

Видання зазначає, що хоча процес переходу на вужчі міжряддя вимірюється роками, останнім часом для виробників у басейні Колумбії (штати Британська Колумбія, Вашингтон та Орегон) відбулися деякі зміни.

Читайте також: В Україні штрафуватимуть за продаж черемші навіть з власного городу

Дедалі більше виробників зробили перехід від 34-дюймових рядів до 32-дюймових рядів. Павек сказав, що ці виробники можуть заробляти більше грошей з часом, незважаючи на збільшення витрат на насіння, щоб посадити в більш щільні ряди, повідомляє Spudman.

Дослідження, яке проводиться з 2013 року до цього моменту, показало, що найкраща ширина ряду для району басейну Колумбії становить від 30 до 32 дюймів для картоплі типу russet.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!