Велика вода у Запоріжжі: риба плаває по дорогах та у будинках, – можна ловити руками

0 6 376

Жителі плавневої зони Домаха у Запоріжжі досі потерпають від підняття рівні води у Дніпрі. Понад 150 будинків залишаються фактично ізольованими від суші, а риба плаває по дорозі та у будинках місцевих мешканців, пише SEEDS.

Рівень води на дорозі сягає 1 метра, тому тут є рибалки, які розповідають, що зловити рибу не всім вдається, але вони тут бачили і карасів, і коропів.

Житель Домахи, Іван Мороз каже, що середині 90-тих років рівень річки Дніпро заплавної частини Каховського водосховища теж так підіймався, пише “Дніпро Оперативний”.

«Ходили до домівок у чоботях, брали дітей на руки. А зараз уже і чоботи не допоможуть. Тільки спецтранспорт, великі авто або човни», — розповідає чоловік.

Високий рівень води тут тримається вже 10 днів, зранку спадає, протягом дня збільшується. Запоріжці кажуть, що з розумінням ставляться до ситуації та чекають, що на Дніпро ГЕС зменшать подачу воду, бо зараз люди є заручниками ситуації.

Читайте також: На Вінниччині для переселенців зводять двоповерховий екобудинок із солом’яних панелей

Крім того, на базі відпочинку «Домаха» на постійній основі мешкають люди, переселенці, люди похилого віку та домашні тварини. Із забезпеченням тим, хто залишився, допомагають представники Запорізького Рибоохоронного Патруля і Водної поліції.

Скільки ще буде зберігатися високий рівень води в Запоріжжі, наразі невідомо.


Як відбувається незвичайна рибалка на затоплених дорогах Урочища Домаха показав на своїй сторінці в Фейсбуці запоріжець Олексій Добренький.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!