Великодні крашанки намагаються замінити фарбованою картоплею

0 1 468

Великодні яйця завжди були ключовим символом весняного християнського свята в американській культурі. Однак тепер мешканці США вирішили відкоригувати традиції – яйця цьогоріч недешеві і в Америці, пише SEEDS.

Багато національних ЗМІ вхопилися за пропозицію використовувати картоплю як альтернативу фарбованим яйцям під час святкування свята. Potatoes USA просить людей, які пробують великодню картоплю, використовувати хештег #easterpotatoes в соціальних мережах і відзначати @PotatoGoodness у Facebook або Instagram.

Крім інших переваг, перехід від яєць зумовлений значним зростанням цін на свіжі яйця для споживачів у США: “Для людей, які мають скромний бюджет на їжу через завищені ціни майже на все, картопля буде слушним варіантом для великоднього свята”.

Ерін Брекен (Erin Bracken), мама трьох дітей, яка працює з Potatoes USA, каже, що вона чула від багатьох людей, що вони планують розфарбувати картоплю цього року – дітям її легше тримати, та й вона не така тендітна, як яйця.

“Я думаю, що люди хочуть і заощадити гроші, і просто раді можливості спробувати щось нове”, – каже Брекен.

Різні джерела повідомили, що національна рада з маркетингу та просування картоплі надала поради щодо фарбування картоплі, пише EastFruit.

В інтернеті сім’ї вже діляться лайфхаками з розфарбовування картоплі. Деякі використовують їстівну фарбу і харчовий барвник на водній основі, щоб потім можна було з’їсти картоплю. Інші відводять продукту суто декоративну роль і збираються розписувати професійними фарбами.

З’явилися пропозиції проводити конкурси фарбованої картоплі, оскільки вона лежка і справді добре підходить для малювання.

Читайте також: Вчені переконані, що ГМО-культури допоможуть впоратися з проблемами зміни клімату

Великодні штампи, які продаються для яєць, можна застосувати й до картоплі. Один із плюсів – відсутність підготовчої роботи. Картопля не потребує варіння або іншої підготовки.

Якою б мірою фарбована картопля не з’являлася у великодніх кошиках 2023 року, картопляна промисловість, безумовно, отримала підвищену увагу з боку американських споживачів.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!