На Волині виготовляють органічний березовий сік за особливою рецептурою

0 737

Березовий сік вже давно навчилися консервувати  і поєднувати з багатьма, не менш корисними, травами та ягодами. Однак на Волині виготовляють особливий березовий сік за особливою рецептурою, пише SEEDS.

Поліський лісовий офіс планує переробити цього сезону аж 100 т березового соку.

«Щоб продовжити життя соку, його навчилися консервувати. Це унікальне виробництво досі збережене на Волині. Цього року заплановано переробити 100 тонн», – повідомляється на сторінці організації у Facebook.

Березовий сік з цукром – традиційний, його випускають вже давно. Консервують березовий сік з лимоном, брезово-яблучний, березовий на м’яті, березово-журавлиний, березово-чорничний, сік березовий із шипшиною та ін.

Читайте також: Українців закликали повертати підсніжники з городів назад до лісів

Однак особливо вирізняється з-поміж інших органічний сік. Його виготовляють за особливою рецептурою.

«Це – сік без додавання лимонної кислоти, без цукру. Такий, як його привезли з лісу. Щодо виготовлення – особливо  жорсткі умови не лише при зборі, а й при виробництві. Навіть усі миючі, дезинфікуючі засоби мають бути органічні. Сік, звісно, дуже корисний», – пишуть на сторінці організації.


Щойно на дереві почнуть розпускатися бруньки, – сік помутніє і навіть перестане йти. Тому все має бути вчасно – сезон заготівлі березового соку триває недовго.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!