Ветерани АТО отримали грант на будівництво теплиць

0 309

Невдовзі перший урожай овочів та зелені збере сільськогосподарський кооператив “Перлина Одещини” (Березівський район, Одеська область). Кооператив створили учасники бойових дій на сході України. Наразі вони облаштували дві теплиці площею по 1 тис. квадратних метрів і можуть продавати продукцію протягом усього року, повідомляє SEEDS.

Документально оформити кооператив, а також облаштувати теплиці ветеранам допоміг Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP. Зокрема, було облаштовано теплиці, що опалюються твердопаливними котлами, тому газова криза не завадить бізнесові ветеранів. Також на закритому ґрунті обладнали систему крапельного зрошування. Крім того, за грантові кошти учасники кооперативу придбали мотоблок, що полегшить догляд за рослинами.

Теплиці вже облаштовані і ветерани висіяли насіння цибулі, редиски та кропу. Наразі очікують на перший урожай.

“Історія створення сільськогосподарського кооперативу «Перлина Одещини» почалась з того, що група учасників АТО звернулась до дорадчої служби «Центр розвитку села», яка реалізує канадський проект UHBDP в Одеській області, з проханням допомогти їм з реалізацією ідеї розвивати тепличне господарство в Березівському районі, де вони мають земельні ділянки. Разом обговорили ідею, відвідали аналогічне тепличне господарство в Одеській області, де отримали багато інформації та в подальшому підтримку керівника фермерського господарства у підготовці грантової заявки”, – повідомляє Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!