Відома родинна пасіка з Херсонщини оголосила про закриття, бджіл віддають у добрі руки колег

0 15 099

Доволі відомий медовий бренд з Херсонщини Honey Moon Bear оголосив про закриття пасіки. Родинна справа кількох поколінь припинила своє існування після майже 9 місяців окупації, пише SEEDS

Бджіл, які вижили, пасічники вирішили віддати своїм колегам разом з вуликами, інструментами та кремувалкою. Про це медовий бренд повідомив на сторінках в соцмережах.

Читайте також: Школяр з Вінниччини самотужки розводить овець, зароблені гроші віддає на автівки для ЗСУ

«Якщо ви це читаєте, значить у нас більше немає пасіки. Немає жодної бджілки і жодного вулика. Немає інструментів та всієї спадщини, які плекалися нашою родиною протягом чотирьох поколінь.

Маленька справа всього життя великого покоління пасічників, яка тільки починала розквітати, ось так потрошку закінчує своє існування. Це було дуже важке рішення для нашої родини. І ми навряд чи колись зможемо говорити про це без болю», – йдеться в повідомленні.

За словами пасічників через 1,5 роки війни та самотності вдалось вижити тільки кільком бджолиним сім’ям. Далі родина планує переїзд в іншу частину України.

«Аби повернути хоча б довоєнну кількість бджіл, потрібно декілька років невпинної праці та багато грошей. Будемо з вами відвертими: нажаль, зараз такої можливості ми не маємо.

Ми обʼєктивно розуміємо, що наших ресурсів не вистачить на те, аби підтримати хоча б тих смугастиків, що вижили, та допомогти їм пережити ще не одну страшну зиму. Ми вже так багато втратили і, мабуть, ніколи не оговтаємося від цього до кінця. Ми не хочемо, щоб хтось із них іще постраждав», – додають Херсонські бджолярі.Запрошуємо фахівців аграрного бізнесу взяти участь у Відкритій Міжнародній конференції: СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: “ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ”

Конференція відбудеться 14.02.2024 в рамках виставки “АГРОВЕСНА“ о 12:00 у Київському МВЦ.

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!