Відома українська мережа супермаркетів продаватиме продукцію ветеранів-фудпідприємців

0 72

Для просування ветеранського бізнесу в Україні – з метою зробити його видимим, а вироблену ним продукцію впізнаваною та популярною серед споживачів –  мережа супермаркетів «Сільпо» при підтримці Міністерства у справах ветеранів України запускає інформаційну кампанію «Ми хочемо продавати ветеранську продукцію», пише SEEDS. 

Усі зацікавлені ветерани-фудпідприємці, або члени їхніх сімей (поки ветеран знову пішов захищати Україну на фронт), а також родини полеглих Воїнів отримають можливість подати заявку для співпраці з «Лавкою Традицій» у «Сільпо» як постачальники крафтової продукції. Про це повідомляє пресслужба Міністерства у справах ветеранів.

Міністерство, у свою чергу, обіцяє надати можливість промаркувати ці продукти графічним зображенням «Створено Захисниками».

«Вже більше 10 років ми підтримуємо маленькі господарства і відбираємо найкращі фермерські продукти по всій країні, щоб жителі міст могли купити їх у своїх «Сільпо». Зараз наша мета – додати на полиці смачні продукти, створені українськими захисниками. І познайомити з ними наших Гостей», – пояснюють в «Лавці Традицій».

В рамках ініціативи команда проєкту надасть додаткову підтримку потенційним постачальникам – сертифікати на безкоштовну профільну освіту для фудпідприємців та прикладні поради від виробників, які вже пройшли свій шлях до полиці «Сільпо».

Читайте також: Вчені знайшли простий і нешкідливий спосіб знищення бур’янів


«Створено Захисниками» – бренд Мінветеранів, що має на меті за рахунок інформаційно-іміджевої підтримки допомогти ветеранам-підприємцям стати впізнаваними виробниками якісної продукції та надавачами послуг. Українські споживачі зможуть легко ідентифікувати продукцію ветеранів завдяки графічному зображенню, яке підтверджує, що продукція дійсно виготовлена ветеранами.


Право на використання бренду Мінветеранів «Створено Захисниками» вже отримало підприємство родини загиблого українського добровольця. Їхнє господарство займається вирощуванням, переробкою та виробництвом продукції з кизилу, яку можна знайти на полицях у мережі «Сільпо».

«В Україні ветерани-підприємці виготовляють значну кількість конкурентоспроможних товарів та надають якісні послуги. Вже багато наших ветеранів започаткували власну справу, працевлаштовують побратимів і є менторами. Тому на рівні держави та у співпраці великим бізнесом ми хочемо зробити наших ветеранів-підприємців впізнаваними виробниками якісної продукції, додати їм спроможності», – зазначила міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!