Відомий піцайоло з Тернопільщини готуватиме на передовій піцу для захисників

0 147

Відомий піцайоло з Тернопільщини Віталій Колошиць започаткував проєкт «Military Chef» для українських військових, які сьогодні захищають нас на передовій, пише SEEDS.

«Я довго думав як можу допомогти ЗСУ та своїй країні, як можу застосувати те, що вмію якнайкраще? І ось з’явилась ідея створити проєкт, в якому зможу допомагати військовим, які щодня ризикують своїм життям заради того, аби всі українці могли продовжувати жити!, – розповів Віталій на своїй сторінці у Фейсбук

Спершу піцайоло звернувся до експертів з пропозицією виготовити піч на колесах, за допомогою якої він міг би готувати піцу та страви з вогню. Віталію не відмовили та пообіцяли створити таку піч.

Допомогли ентузіасту і багато інших українських компаній. Хтось продукцією для піци, інші – борошном та потрібним обладнанням.

Читайте також: Українська лохина утримує позиції на преміальних поличках провідних супермаркетів Європи

«Так я опинився на фінішній прямій до кінцевої мети своєї ідеї.  Надіюсь, що вже зовсім скоро  буду пригощати наших захисників неймовірною піцою та різноманітними смаколиками з печі. Залишилось небагато: закупити інвентар та підзбирати кошти на паливо. Слава Україні! Слава ЗСУ!», – пише Віталій Колошиць.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!