Власники заводу, що виробляє унікальні зернові сепаратори, вдруге відроджують його з нуля

0 94

Власникам луганського заводу «Аеромех» Олександру та Ірині Чернобай доводиться вже вдруге відроджувати його з нуля. Вперше виробництво, яке тоді перебувало у Луганську, було захоплене у 2014 році, пише SEEDS.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише відомий український блогер та журналіст Денис Казанський.

«Підприємці виїхали з міста, залишивши там все обладнання, і заново запустили завод у місті Кремінна Луганської області. Але у 2022 році “русский мир” прийшов і туди. Завод був захоплений, розграбований та знищений вдруге», – розповідає Денис Казанський.

Крім цього блогер опублікував на сторінці фото вщент розтрощеного приміщення заводу та того, що залишилося від дорогого імпортного обладнання. Крім цього автор опублікував відео про завод та інтерв’ю з його власниками.Читайте також: Відомий піцайоло з Тернопільщини готуватиме на передовій піцу для захисників

«Наразі власники переїхали до Черкаської області, до колишнього шахтарського міста Ватутіне. І знову починають із початку. Частково змогли перевезти з Кремінної робочий колектив. Купують нове обладнання.

«Аеромех» виробляє зернові сепаратори за унікальною технологією. Продукція йде на експорт у кілька десятків країн. Дуже круто, що в Україні є люди, які створюють такі виробництва. І можна тільки уявити, чого вони могли б добитися, якби не росія, яка щоразу приходила і знищувала усе, що вони створювали», – пише Денис Казанський.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!