Відомий український ягідник очолив УПОА

0 605

Керівництво Української плодоовочевої асоціації (УПОА) підсилюється ключовими гравцями плодоовочевого ринку. Нині на посаду президента УПОА обрано Тараса Баштанника – одного з найавторитетніших фахівців українського ягідного ринку, який довгі роки займав посаду директора компанії «Українська ягода».

Тарас Баштанник має досвід створення та управління промисловими ягідниками площею понад 100 гектар, досвід експорту свіжих та заморожених ягід на ринки ЄС, ОАЕ, країн Південно-Східної Азії.

На новій посаді Тарас Баштанник займатиметься , зокрема, вирішенням питань виходу українських виробників плодоовочевої продукції на зовнішні ринки, підвищенням якості та конкурентоспроможності української продукції, а також загальними питаннями діяльності Асоціації.

«На новій посаді планую інтегрувати якомога більше українських виробників плодово-ягідної та овочевої продукції для досягнення спільної мети індустрії, а саме: розвиток експорту, підвищення якості української продукції, використавши позитивний власний досвід та досвід колег по ринку», – зазначає президент Української плодоовочевої асоціації.

«Багатий практичний досвід Тараса підсилить роботу нашої Асоціації, а також допоможе її членам – учасникам плодоовочевого ринку у побудові ефективної бізнес- та торгівельної стратегії, створенні продукції з високою доданою вартістю, знаною за кордоном», – коментує директорка з розвитку УПОА Катерина Звєрєва.

Члени та керівництво Асоціації вітають Тараса Баштанника з призначенням на посаду президента УПОА, сподіваючись на подальшу плідну роботу з розвитку українського плодоовочевого сектору, реалізацію нових перспективних проєктів та бізнес-ідей!

 

SEEDS.org.ua за інформацією Fruit-Ukraine.org

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!