Вінницькі юнати вирощують екзотичні фрукти і передають їх на фронт для ЗСУ

0 207

На початку повномасштабного російського вторгнення юнати з Вінниці вирішили не просто вирощувати екзотичні фрукти, а й передавати їх захисникам на фронт, пише SEEDS

Про це розповіла завідувачка лабораторії тепличного господарства станції юних натуралістів Тетяна Слободяник.

«Ми не передаємо великими партіями. У нас може бути 2-3 кг. Коли дозрівають фрукти, ми їх обриваємо і передаємо. Вже передали 6 кілограмів лимонів”, — розповіла Суспільному Тетяна Слободяник.

Окрім лимонів, у теплиці ростуть ківі, банани, папая, лічі, гранати, каже завлабораторії тепличного господарства Тетяна Слободяник. Лимони вирощують кількох сортів. “В нас плоди в середині помаранчеві. Інші» — каже Тетяна Слободяник.Окрім фруктів, на фронт захисникам передають і лавровий лист, теж вирощений у теплицях станції.

Читайте також: Ринок замороженої малини пожвавився за всіма категоріями якості

“Ми тут вирощуємо фрукти і передаємо на фронт для ЗСУ, щоб вони там пили чай з лимоном. Торік у січні таких випадків виявили три, мені дуже подобається”, — розповіла відвідувачка гуртка Владислава Павліченко.Запрошуємо фахівців аграрного бізнесу взяти участь у Відкритій Міжнародній конференції: СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: “ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ”

Конференція відбудеться 14.02.2024 в рамках виставки “АГРОВЕСНА“ об 11:30 у Київському МВЦ.

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

 

SEEDS

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!