Тарас Баштанник: прискорити розвиток ягідництва в Україні допоможуть гранти, технології та кооперація

0 391

Повномасштабне вторгнення ненадовго стримало розвиток українського ягідництва. Чимало в цьому допомогли грантові програми та нові технології.

Додатковим плюсом для розвитку галузі стане кооперація виробників плодоовочевої продукції, в цьому переконаний Тарас Баштанник, президент Української плодоовочевої асоціації. 

Про перспективи ягідного бізнесу в Україні та нові програми підтримки він розповість під час Міжнародної конференції: СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: “ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ” 


Конференція відбудеться 14.02.2024 в рамках виставки “АГРОВЕСНА“ об 11:30 у Київському МВЦ.          УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

Конференція організована агромедіа-агенцією Sapienza.media за підтримки профільних асоціацій: Української Плодоовочевої Асоціації – УПОА, Асоціації виробників амаранту та амарантової продукції, а також за підтримки Проєкту розвитку підприємництва для постраждалого від війни населення в Україні “We Prosper”, який реалізується ДОГО “Сільськогосподарська консультаційна служба” та ГС “Бізнес Мережа Сільських жінок” в партнерстві із неурядовою організацією SOCODEVI, що фінансується урядом Канади.



«За 2022-2023 роки Україна, фактично, на 100% замістила виробництво овочів. Це те, що ми втратили на самому початку війни, через те, що Південь відійшов.

По ягодам ситуація більш стабільна, окрім малини. Малина цьогоріч обвалилася в ціні, що було абсолютно закономірно і очікувано тому, що занадто вже розширили багато площ. Я думаю, що ця ситуація ще як мінімум на рік», – розповів Тарас Баштанник.


Конференція проходитиме за підтримки компаній:

Мнагор, Ukravit, Біонорма, Агромомм, Viteo Group (Viteo Hemp), Евкаліпт + та ГО Екодія


Конференція організована агромедіа-агенцією Sapienza.media за підтримки Української Плодоовочевої Асоціації – УПОА.  та Асоціації виробників амаранту та амарантової продукції.

Інформаційну підтримку конференції здійснюють провідні аграрні ЗМІ, економічні та аналітичні агенції: Seeds.org.ua, Agroexpert, East-Fruit.com, Interfax, APK-Inform Agency,Agri-gator.com.ua, журналу «Ексклюзивні Технології» (Agrotimeteh.сom.ua), журнал та мультемедійна платформа «Агробізнес Сьогодні», журнал «Агрономія Сьогодні», Мультигалузева платформа «Здорове харчування по-українськи», Платформа «Місія – здоров’я:  разом задля активного довголіття».



На думку директора УПОА, війна стала найголовнішим негативним фактором, який суттєво вплинув на ягідництво в Україні, але був і позитивний.

«Це грантові програми. Вони почати діяти ще восени 2022 року, але їх можна віднеси і до важливих факторів для 2023 року, оскільки вони істотно вплинули на розвиток ягідництва в Україні.

Загалом же ягідництво в Україні розширюється. Площі збільшуються. Можливо динаміка дещо трошки менша в площах, але ж треба враховувати і те, що ми, сподіваюся, тимчасово втратили деякі території, де теж площі розширялися, зокрема і південь України», – наголосив Тарас Баштанник.


Більше про грантові програми та нові технології в ягідництві ви можете дізнатись під час Міжнародної конференції: СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: “ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ” яка відбудеться 14.02.2024 в рамках виставки “АГРОВЕСНА“ об 11:30 у Київському МВЦ.

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ


ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ:

Долучайтеся до нас та робіть крок у майбутнє сталого агробізнесу разом з нами!


Звертаємо Вашу увагу, що навіть при підтвердженій реєстрації на конференцію Ви маєте самостійно зареєструватися на виставку АгроВесна для того, щоб потрапити на виставку.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!