WE AGRI запрошує долучатися до “Національної премії для жінок в агробізнесі 2020”

0 223

Бізнес–спільнота жінок “WE AGRI” (Women Entrepreneurs Agri) звернулася з відкритим листом до профільних міністерств, голів обласних, міських та селищних рад, керівників та співробітників департаментів АПК з закликом долучитися до участі в проекті “Національної премії для жінок в агробізнесі 2020″, ініціаторами якої виступили агромедіа агенція SAPIENZA та “Інфоіндустрія”.

Як зазначається у листі за підписом ініціаторів премії – засновниці агромедіа агенції SAPIENZA Катерини Звєрєвої та керівника інформагенції “Інфоіндустрія” Наталії Гордейчук – ініціатива Премії полягає у необхідності привернути якомога більше уваги суспільства до внеску українських жінок у розбудову гармонійного суспільства, а також показати силу, характер, хист підприємців та аутентичність українських жінок, що відтворюються у продуктах, які вони створюють.

 

Участь у Премії передбачає низку цікавих та незабутніх зустрічей, знайомство із менторами, суспільне голосування та “червону доріжку”.

 

 

Серед надихаючих менторів Вас чекають: Інна Мєтєлєва, екс-заступник МЕРТ; Оксана Просоленко, регіональний директор Асоціації “Дунайська соя”; Владислава Магалецька, віце-президент міжнародного інвестиційного фонду SigmaBleyzer в Україні, Оксана Луценко, координатор Партнерства “Green Business Ukraine”, Ірина Титарчук, кен, доцент НУБіП України, виконавча директорка ITFC; Наталія Гордійчук, засновниця компанії “Агрітема”.

“Національна премія для жінок в агробізнесі 2020 – це унікальний шанс для жінок, які працюють в аграрному секторі України розповісти про “улюблену” справу, отримати підтримку та надихнути інших”, – зазначають ініціатори Премії.

 

Премія передбачає наступні номінації: “Жінка-агролідер”; “Жінка-менеджер”; “Жінка-агроаналітик”; “Жінка-фермер”; “Жінка-агроконсультант”; “Жінка-новатор”; “Жінка-агромаркетолог”; “Жінка-науковець”.

 

“Ваша допомога у розповсюдженні інформації є неоціненною і дає можливість достукатись до кожної жінки в Вашому регіоні”,- підкреслили у листі ініціатори Премії.

 

Про номінації, критерії відбору та етапи можна прочитати на http://weagri.org

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!